Strona demonstracyjna - szablon premium

Twórcy i freelancerzy - działalność (nie tylko) gospodarcza

 

 

Wiele osób marzy, aby przekuć swój talent czy umiejętności w narzędzie, pozwalające osiągać finansową satysfakcję, uwolnić się od konieczności pracy pod czyjąś kontrolą, zająć się na co dzień tym, co stanowi pasję i przyjemność, a co pozwoli budować, krok po kroku, osobistą niezależność.

Duża część tych osób nigdy nawet nie podjęła próby, aby swoje marzenia zrealizować, mimo posiadania odpowiednich predyspozycji. Dlaczego tak się dzieje? Na przeszkodzie staje niepewność, lęk przed porażką, rozczarowaniem czy stratą finansową. Wszystkie te negatywne emocje związane są przede wszystkim z brakiem wiedzy. Ten kurs dostarczy Ci jej solidną porcję, a posiadane informacje wyeliminują niepewność i pozwolą podjąć właściwe decyzje w najbliższej i nieco dalszej przyszłości.

 

Zobacz szczegóły i wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Cyfrowa ciemnia fotografa - kurs rozszerzony

 

 

Obróbka i korekta zdjęć mają decydujący wpływ na ogólne wrażenie, jakie wywiera fotografia. Wykonana sprawnie i z wyczuciem zaowocuje zachwytem osób oglądających nasze zdjęcia - w tym osób fotografowanych. Dobra obróbka to przede wszystkim dobór odpowiednich narzędzi, dzięki którym można dokonać niemal dowolnych korekt i zmian na fotografiach.

 

Zobacz szczegóły i wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Jak zamówić kurs

 

 

Wybierz swój kurs klikając link prowadzący do opisu szczegółowego na stronie sklep.swiatobrazu.pl.  Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy, wybierając odpowiednią formę płatności. 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TaxNet spółka z o.o., siedziba: Tychy, Młyńska 13A 43-100.