Cyfrowa ciemnia fotografa - kurs rozszerzony

 

 

Obróbka i korekta zdjęć mają decydujący wpływ na ogólne wrażenie, jakie wywiera fotografia. Wykonana sprawnie i z wyczuciem zaowocuje zachwytem osób oglądających nasze zdjęcia - w tym osób fotografowanych. Dobra obróbka to przede wszystkim dobór odpowiednich narzędzi, dzięki którym można dokonać niemal dowolnych korekt i zmian na fotografiach.

 

Wiele spośród zamieszczonych w kursie technik dla początkujących zostało pokazanych z wykorzystaniem najpopularniejszego programu Adobe Photoshop. Jednak przedstawione narzędzia pojawiają się w zdecydowanej większości programów do obróbki zdjęć pod podobną nazwą i charakteryzują się zbliżonym działaniem. Dzięki temu zamiast instrukcji krok-po-kroku jak wykonać konkretną operację w jednym, ustalonym programie, zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zastosować wspomniane narzędzia w praktyce z wykorzystaniem dowolnego, wybranego przez Ciebie oprogramowania. 

 

W części drugiej, kierowanej do Uczestników, którzy dzięki pierwszej częsci nabrali już wielu umiejętności, przedstawiamy techniki nieco bardziej zaawansowane, z zastosowaniem programu Adobe Lightroom.

 

Kurs Cyfrowa ciemnia fotografa jest jednym z kursów cyklu Zrozumieć fotografię - Teoria i praktyka.

 

Format pdf i html - 18 lekcji

 

Kurs składa się z 18 lekcji, dostępnych w dwóch formatach tekstowych - pdf i html.

 

Zamów bezpłatny kurs próbny

 

W zakładce Bezpłatnie znajdują się informacje o kursie próbnym, który możesz zamówić. Zawiera on między innymi pełną wersję jednego z odcinków kursu Cyfrowa ciemnia fotografa - kurs rozszerzony.

 

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego założymy dla Ciebie konto próbne o pełnej funkcjonalności. Otrzymasz dostęp do pełnej treści jednego odcinka każdego z kursów, aby sprawdzić, czy ta forma kształcenia Ci odpowiada. Konto próbne pozostanie aktywne i w każdej chwili może zostać przekształcone przez Ciebie w konto pełne.

 

Jak przebiega kurs?

 

Po rozpoczęciu kolejnej edycji raz w tygodniu (poniedziałek) na Twoim koncie w systemie www.kursy.swiatobrazu.pl pojawi się kolejny odcinek  kursu. 

 

Każdy udostępniony odcinek pozostaje na Twoim koncie i możesz do niego wrócić w dowolnym momencie.

 

Chcę zamówić kurs

 

 

Szczegółowy program

(Cena kursu: 99 zł)

 

Część 1

 

Skalowanie i kadrowanie            

 

Fotografia czarno-biała

 

Techniki HDR    

 

Wracamy do podstaw  

 

Cyfrowa iluzja  

 

Wyostrzanie zdjęć          

 

Zarządzanie barwą na monitorze i drukarce

 

Część 2

 

Cyfrowa ciemnia - Adobe Lightroom      

 

Moduł Library  

 

Moduł Library - Kontynuacja     

 

Narzędzia edycyjne - Część I      

 

Narzędzia edycyjne - Część II     

 

Narzędzia edycyjne - Część III    

 

Narzędzia edycyjne - część IV    

 

Narzędzia edycyjne - część V     

 

Narzędzia edycyjne - Część VI   

 

Narzędzia edycyjne - Część VII  

 

Pokaz slajdów. Oznakowanie zdjęć

 

Chcę zamówić kurs

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TaxNet spółka z o.o., siedziba: Tychy, Młyńska 13A 43-100.