Strona demonstracyjna - szablon premium

Zrozumieć fotografię - teoria i praktyka

 

 

Być może jesteś osobą, która o fotografii wie dużo lub bardzo dużo. Ale każdy kiedyś rozpoczynał swoją przygodę z fotografią – przygodę najczęściej znaczoną pytaniami i wątpliwościami. Istnieje powiedzenie – kto drogi prostuje, w domu nie nocuje - ale dla wszystkich, którzy czują w sobie fotograficzny potencjał, istnieje bezpieczna droga na skróty – to cykl - Zrozumieć fotografię: teoria i praktyka.

 

W skład cyklu wchodzą następujące kursy:

 

  • Zrozumieć fotografię (90 odcinków w formatach: mp4, mp3, html, pdf)

  • Trening fotograficzny (22 odcinki w formatach: mp4, mp3, html, pdf)

  • Twórcy i freelancerzy – działalność (nie tylko) gospodarcza (100 odcinków w formatach: mp4, mp3, html, pdf)

  • Cyfrowa ciemnia fotografa: kurs rozszerzony (17 lekcji w formatach html i pdf)

Jak to działa

 

 

Wszystkie kursy udostępniane są na platformie szkoleniowej www.kursy.swiatobrazu.pl, umożliwiającej prezentację treści w stosowanych w kursach formatach (mp3, mp4, html, pdf).  

 

Na Twoim koncie w systemie www.kursy.swiatobrazu.pl pojawiają się sukcesywnie nowe odcinki zamówionych kursów, z częstotliwością zależną od kursu (od jednego odcinka na dwa tygodnie w przypadku Treningu fotograficznego do trzech na tydzień w przypadku kursu poświęconego aktywności gospodarczej). Nowe odcinki pojawiają się w określonych dniach.

 

Każdorazowo po zalogowaniu możesz pobrać je do późniejszego odsłuchania lub odtworzyć on-line plik audio, odtworzyć video-podcast, czy zapisać lekcję na dysku w formacie pdf.

 

Każdy z odcinków w formacie audio lub wideo trwa od 10 do 20 minut. To sprawia, że możesz uczyć się etapami, i znakomicie ułatwia znalezienie wolnej chwili na zapoznanie się z kolejnymi odcinkami.

 

Każdy udostępniony odcinek pozostaje na Twoim koncie i możesz do niego wrócić w dowolnym momencie przez najbliższe 3 lata. Co istotne - wszystkie aktualizacje i nowe materiały w ramach zakupionego kursu w okresie trzyletnim otrzymujesz nieodpłatnie. 

 

Czy to mi się spodoba?

 

 

Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione metody nauki, jedyną metodą sprawdzenia, czy nasza metoda Ci się spodoba jest udział w nieodpłatnym kursie demonstracyjnym. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce "Bezpłatnie". Udział w kursie demonstracyjnym nie zobowiązuje Cię do niczego.

 

 

Jak zamówić kurs

 

 

Jeśli stwierdzisz, że ta metoda nauki jest dla Ciebie odpowiednia, wybierz swój kurs klikając w jeden z linków Chcę zamówić kurs na odpowiedniej stronie informacyjnej kursu.

Jeśli chcesz kupić wszystkie e-kursy, polecamy zakup w pakiecie. Oszczędzisz w ten sposób prawie 50%. 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TaxNet spółka z o.o., siedziba: Tychy, Młyńska 13A 43-100.