Bezpłatnie

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatny e-kurs: Aparat fotograficzny w praktyce, składający się z sześciu lekcji.  Kurs jest dostępny dla wszystkich, i nie wymaga logowania ani rejestracji.  


Kurs bezpłatny, ze względu na anonimowość korzystających nie zawiera testów (które w systemie kursy.swiatobrazu.pl przypisane są do konkretnego Użytkownika, a ich rozwiązanie uprawnia do wygenerowania imiennego certyfikatu uczestnictwa w kursie). 

 

Kurs ten nie zawiera również materiałów video, obecnych w niektórych kursach.Zapoznanie się z każdym odcinkiem nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.


 

Dzięki kursowi bezpłatnemu możesz stwierdzić, czy ta forma prezentacji wiedzy Ci odpowiada, zanim podejmiesz decyzję o zakupie abonamentu.

 

Zobacz bezpłatny e-kurs

 

Aparat fotograficzny w praktyce

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest TaxNet spółka z o.o., siedziba: Tychy, Młyńska 13A 43-100.